Pielietojums

Aptaujas

Aptaujājiet daudzus respondentus vienlaikus, izsūtot saiti uz e-pastu, vai iekļaujot formu mājaslapā. Elektroniskas aptaujas ir izmaksu efektīvs un vienkāršs veids, kā iegūt un apkopot informāciju neatkarīgi no respondentu atrašanās vietas. Iespējams veidot gan uzņēmuma iekšējās aptaujas, gan aptaujas, kurās piedalās uzņēmuma ārējās auditorijas. Dažādie lauku tipi ļauj izveidot aptaujas, kas piemērotas konkrētajam izpētes mērķim. Iegūtos datus iespējams saglabāt *.*xls failā un apstrādāt tālāk.

Formas

Elektroniskas formas ļaus aizstāt papīra formas un veidlapas un ietaupīs resursus formu apstrādei un uzglabāšanai. Saņemiet informāciju, netērējot tam lieki savu enerģiju. Pārskatu par saņemot informāciju iespējams iegūt momentāni. Vizuālais formu veidošanas rīks ļauj izveidot elektroniskas formas pat datorprasmju apguves iesācējiem.

Reģistri un datubāzes

Veidojiet datubāzes un reģistrus, kas pieejami no jebkura datora, kas pieslēgts internetam. Katram reģistra vai datubāzes ierakstam automātiski tiek saglabāts ieraksta datums. Iespējams publicēt dinamiskas atskaites ar datubāzes datiem internetā – tiklīdz Jūs papildināt datubāzi, atjaunoto informāciju momentāni ierauga arī mājaslapas apmeklētāji. Tā kā visa saglabātā informācija tiek glabāta drošā datu centrā, Jums nav jāuztraucas par datu rezerves kopēšanu un vīrusiem.

e-formas.lv: Aptaujas un formas Internetā! Bezmaksas anketas izveide, anketēšana, pētījumi.

atsauksmes