Blog / E-formas jaunumi

E-formās tagad iespējams parādīt lauku 'Cita atbilde'(0)

Didzis Sprūds | ceturtdiena, 2009. gada 8. janvāris

other-field

Veidojot laukus, kuriem tiek norādītas vairākas iespējamās atbildes, bieži vien nav iespējams uzskaitīt visus iespējamos atbilžu variantus. Šādos gadījumos respondentam tiek piedāvāts izvēlēties atbilžu variantu "Cita atbilde" un ļaut atbildi ierakstīt pašam. Šāda iespēja tagad ir arī E-formām.

Lai izmantotu šo iespēju, formai, pievienojot laukus "Izvēle" (iespējams atzīmēt vienu atbildi) vai "Izvēles rūtiņas", (iespējams atzīmēt vairākas atbildes) atķeksējiet "Rādītu lauku "Cita atbilde"". Formā parādīsies atbilžu variants "Cita atbilde" un zem tā lauks, kurā šo atbilžu variantu ierakstīt.

Esam padomājuši arī par to, kā novērst gadījumus, kad respondents ieķeksē "Cita atbilde", taču atbilžu variantu nenorāda, vai arī norāda atbilžu variantu, taču aizmirst ieķeksēt "Cita atbilde". E-formas sistēmā, tiklīdz tiek ieķeksēts "Cita atbilde", kursors automātiski pārlec uz teksta lauku un, ja lauks ir atzīmēts kā obligāti aizpildāms, lietotājs nevarēs iesniegt formu, pirms nebūs ierakstījis vērtību laukā zem atbilžu varianta "Cita atbilde".

Leave a Reply

  • Email is optional.

e-formas.lv: Survey and HTML Form Builder. Create Online Questionnaires for FREE!

feedback