Blog / Tehnoloģijas

E. Zalāns atzīst e-paraksta izgāšanos(0)

Didzis Sprūds | ceturtdiena, 2009. gada 4. jūnijs

Rakstam ar šādu virsrakstu vakar nejauši "uzskrēju virsū" Dienas Biznesa portālā db.lv. Rezumējot rakstīto - E.Zālāns atzīst, ka e-paraksts Latvijā nedarbojas un nav skaidrs, ko "ar to visu" darīt tālāk.

Taisīt visu no jauna un iepriekšējos tēriņus vienkārši norakstīt, vai arī mēģināt to atdzīvināt?

Diemžēl, izskatās, ka e-paraksta projekts arvien vairāk un vairāk sāk atgādināt bēdīgi slavenu banku Latvijā, kurā tiek pumpēti iekšā miljoni, lai to uzturētu pie dzīvības.

Jaukt visu nost un taisīt no jauna? Taču kur ir teikts, ka no jauna netiks taisīts tieši tā pat? Patlaban, skatoties no malas, nav iespējams saskatīt nekādas izmaiņas šajā ietvarā, kas noteiktu to, ka no jauna radītais vai "atdzīvinātais" projekts neizgāztos tieši tāpat.

Jāpiekrīt arī uzņēmēju viedoklim, kas lasāms komentāros, ka, dažam labam norakstīt visu projektu zaudējumos, iespējams, ir gluži loģisks un racionāls solis, taču, kurš maksās kompensācijas uzņēmumiem par e-paraksta integrēšanai iztērētajiem līdzekļiem?

Pievienojos visiem tiem, kuriem līdzšinējā māžošanās ir līdz kaklam!

Ieteikumi:

1. Jāatmet mantkārība

2. Jādomā kā radīt cilvēkiem reālu labumu

3. Jādomā par risinājuma ilgspējību

4. Jāmācās no citiem

5. Mērķtiecīgi jāizplata multifunkcionāla viedkarte par "pases cenu" ikreiz, kad cilvēks ierodas apmainīt vai saņemt pasi Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.

Leave a Reply

  • Email is optional.

e-formas.lv: Survey and HTML Form Builder. Create Online Questionnaires for FREE!

feedback