Blog / Citi

Pirmais iespaids, ko radām par savu valsti(2)

Didzis Sprūds | ceturtdiena, 2009. gada 24. septembris

Tieši Internets mūsdienās ir tas, kur visbiežāk tie iegūts pirmais iespaids par kādu valsti. Pasaulē ir pierasts, ka oficiālā tūrisma informācija par kādu valsti ir atrodama Internetā, visbiežāk adresē VisitValsts.com Tas, šķiet, ir de facto standarts, kas nodrošina to, ka interesentam nebūs jāpavada stundām laiks, meklējot un apmeklējot dažādas Interneta vietnes, bet, ierakstot Interneta pārlūkā adresi, www.visitValsts.com, uzreiz būt iespējams iegūt informāciju par atpūtas iespējām, viesnīcām, tūrisma apskates objektiem utt. Šādas Interneta vietnes ir gan Dānijai (www.visitdenmark.com), Norvēģijai (www.visitnorway.com), Islandei (www.visiticeland.com), Lielbritānijai (www.visitbritain.com), Somijai (www.visitfinland.com). Uzskaitījumu varētu turpināt.

Nesen sanāca nejauši apmeklēt Zviedrijas (www.visitsweden.com) un Igaunijas (www.visitestonia.com) oficiālās Interneta vietnes. Izskatās, ka igauņi ir daudz mācījušies no saviem ziemeļu kaimiņiem zviedriem... (zemāk attēlā redzamas abas lapas kopā)

visit-estonia-vs-visit-sweden

Protams, var jau nedaudz pasmaidīt par "gluži nejaušo" Zviedrijas un Igaunijas oficiālo mājaslapu noformējuma un satura sakritību, bet, paskatoties VisitLatvia.com, smiekli vairs nenāk...

visit-latvia

Ja nemaldos, mēs gribējām 1 miljonu latu tērēt, lai ar reklāmas palīdzību popularizētu Rīgu? Varbūt labāk par par dažiem tūkstošiem atpirkt VisitLatvia.com domēnu un ievietot tur sakarīgu informāciju?

Comments

 • mr john says:

  Sazinieties ar mums šodien par neatliekamo aizdevuma e-pastu tagad: johnwilliamstrustfirm@gmail.com

  Posted 3 years, 3 months ago

 • cindymaria says:

  labdien
  Es esmu misis Cindy Maria strādā saskaņā ar katoļu aizdevumu fondam, mēs subsīdijas dzīves laikā iespēja aizdevumus. Ir ticis noraidīts, bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams konsolidācijas vai hipotekāro aizdevumu? Meklēt ne tālāk, jo mēs esam šeit priekš savas finansiālās problēmas. Esam nodrošinājuši finansējumu cilvēkiem, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kuriem ir slikta kredītu vai kas ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt biznesa 2 % apmērā. Šis vidēja izmantosit informēt plašai sabiedrībai, ka mēs piedāvājam uzticamu palīdzību un saņēmēju, un mums būs gatavi jums sniegt aizdevumu.
  Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasts: Cindymarialoan@gmail.com

  Posted 3 years, 1 month ago

Leave a Reply

 • Email is optional.

e-formas.lv: Survey and HTML Form Builder. Create Online Questionnaires for FREE!

feedback