Mediju telpa

e-formas.lv ir tiešsaistes datu vadības sistēmu, kas nodrošina iespēju lietotājiem pašiem izveidot interneta formas un aptaujas, kuras iespējams ievietot gan uzņēmuma mājaslapā, gan izsūtīt aizpildīšanai uz e-pastu.

Datu vadības sistēmas pamatā ir web 2.0 ideja, kas paredz lietotājiem draudzīgas saskarnes, tai pašā laikā iemiesojot jaunākās interneta tehnoloģijas.

Risinājums nodrošina ne tikai datu ievākšanu, bet arī apstrādi, pārsūtīšanu uz programmu Excel un vizuālu grafiku izveidi. Veidojot formas vai aptaujas, tās iespējams noformēt atbilstoši uzņēmuma korporatīvajam stilam.

Izmantot e-formas.lv ir pavisam vienkārši - 1) jāizveido jauna forma; 2) jāpievieno vajadzīgie lauki; 3) jāizsūta kontaktiem saite uz formu vai jāietver forma mājaslapā. Pie tam - pievienot formai jaunu lauku, vai izmainīt formu iespējams jebkurā brīdī ar pāris peles klikšķu palīdzību.

Īpaša uzmanība ir pievērsta tam, lai ar sistēmu prastu rīkoties ikviens datorlietotājs, tāpēc mājaslapā www.e-formas.lv ir ievietotas gan izsmeļošas atbildes uz lietotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem, gan sistēmas video demonstrācija.

e-formas.lv priekšrocības, salīdzinot ar citiem datu vadības risinājumiem, ir zemās ieviešanas un uzturēšanas izmaksas, iespēja sistēmu izmantot no jebkuras vietas, kur pieejams dators ar interneta pieslēgumu un intuitīvā lietošanas vide, kas ir pilnībā latviskota.

e-formas.lv iespējams pielietot mārketinga, pārdošanas, lietvedības, personāla vadības un citās jomās.

Ir pieejama gan maksas, gan bezmaksas programmas versija.

e-formas.lv pakalpojumu piedāvā SIA "Vizzual".

e-formas.lv: Aptaujas un formas Internetā! Bezmaksas anketas izveide, anketēšana, pētījumi.

atsauksmes